Cukr přírodní - GASTRO 5kg

Přes 9000 výdejních míst
po celé ČR

Velký výběr
přes 14 000 produktů

Působíme už
od roku 2016
Související produkty
Lahůdkové droždí vločky - GASTRO 5kg
Vyprodáno
2 860 Kč
neaktivní pivovarské kvasnice
Pařížská trubička bez lepku Gofretka karamelová (ruční výroba) - Gofre 50x40g (celý karton)
Do 3 dnů
2 184 Kč
BEZLEPKOVÁ MOUKA, cukr, řepkový tuk, VEJCE, SUŠENÉ MLÉKO, vanilka, SUŠENÁ SMETANA, MLÉČNÝ KARAMEL, HOLANSKÉ KAKAO.
Ananas plátky slazené - GASTRO 5kg
Do 3 dnů
1 640 Kč
ananas, cukr, konzervant - OXID SIŘIČITÝ
Detailní popis produktu
Nerafinovaný, přírodní řepný cukr se vyznačuje krystalky světlejší hnědé barvy. Na rozdíl od bílého cukru neprošel chemickou rafinací, tudíž si zachovává přirozený obsah minerálů, vitamínů a stopových prvků. Je vhodný na slazení nápojů, jogurtu, cereálií, kaší, domácích limonád a na pečení koláčů, perníků, cukroví, moučníků a dalších pekařských a cukrářských výrobků.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 1630kJ/390kcal |
| Tuky | 0g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0g |
| Sacharidy | 98,97g |
| z toho cukry | 98,97g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 0g |
| Sůl | 0g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | GASTRO A VELKÁ BALENÍ |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 8595617905111 |
| Počet v balení: | 1 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
