Mléčná čokoláda se stévií - bez lepku - TRAPA 75g

Přes 9000 výdejních míst
po celé ČR

Velký výběr
přes 14 000 produktů

Působíme už
od roku 2016
Související produkty
Detailní popis produktu
TRAPA mléčná čokoláda se stévií utěší vaši touhu na sladké a to obsahuje jen kakaové složky, plnotučné mléko a alternativní sladidla. Maltitol a přírodní cukr stévie dodávají čokoládě sladkou chuť a na rozdíl od řepného cukru se nepodílí na vzniku zubního kazu. Tato výjimečná kombinace je důkazem toho, že i čokoláda může obsahovat kvalitní složky a chutnat přitom božsky. A zhřešit s výbornou čokoládou TRAPA mléčná čokoláda se stévií mohou i celiaci, neobsahuje totiž lepek.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 1920kJ/464kcal |
| Tuky | 32,00g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 20,00g |
| Sacharidy | 58,00g |
| z toho cukry | 6,70g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 5,20g |
| Sůl | 0,13g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čokolády |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.075 kg |
| EAN: | 8410679030017 |
| Počet v balení: | 20 |
Čokoládové pastelky - T-Severka 100g
Do 3 dnů
116 Kč
cukr 44,7%, SUŠENÉ MLÉKO 23,4%, kakaové máslo 21,5%, kakaová hmota 9,9%, emulgátor - SÓJOVÝ LECITIN 0,5%, aroma - přírodní vanilka, potraviny s barvícími vlastnostmi (paprika,...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
