Čokoláda mléčná s pomerančovou příchutí - Kočičí jazýčky bez přidaného cukru a laktózy - LÁSKAO 80g



Související produkty
Detailní popis produktu
Čokoládová klasika - kočičí jazýčky, tentokrát z mléčné bezlaktózové čokolády s pomerančovou příchutí, slazené xylitolem.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 2344kJ/560kcal |
| Tuky | 48,00g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 28,00g |
| Sacharidy | 39,00g |
| z toho cukry | 6,60g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 7,40g |
| Sůl | <0,01g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čokolády |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| EAN: | 8588008554241 |
| Počet v balení: | 1 |
cukr 31%, MANDLE 30%, sušené MLÉKO 16%, kakaové máslo 14,5%, kakaová hmota 8,1%, emulgátor - SÓJOVÝ lecitin 0,3%, aroma - přírodní vanilka. Může obsahovat stopy vlašských...
Cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné MLÉKO, sušená SYROVÁTKA, LAKTÓZA, emulgátor - SÓJOVÝ lecitin a polyglycerolpolyricinoleát, vanilkový extrakt Bourbon Madagascar. Obsah...
Cukr, kakaové máslo, sušené MLÉKO plnotučné, kakaová hmota, emulgátory (SÓJOVÝ lecitin, polyglycerolpolyricinoleát), vanilkové aroma. Může obsahovat skořápkové plody. Obsah...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
