Čokoládá mléčná s kakaovými boby bez laktózy s 45% - LÁSKAO 75g

Přes 9000 výdejních míst
po celé ČR

Velký výběr
přes 14 000 produktů

Působíme už
od roku 2016
Související produkty
Detailní popis produktu
Mléčná čokoláda bez laktózy vyrobená z kakaových bobů v kvalitě Fino de aroma původem z Peru. Bez přidaného cukru. Proč jsme se rozhodli sladit naše čokolády jakonem: - je to přírodní sladidlo - počet kalorií má o 40% nižší než bílý cukr - má nízký glykemický index (GI 1) - obsahuje široké spektrum vitaminů a minerálních látekNutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 2316kJ/551kcal |
| Tuky | 47,00g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 27,00g |
| Sacharidy | 39,00g |
| z toho cukry | 6,60g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 7,60g |
| Sůl | 0g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čokolády |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.075 kg |
| EAN: | 8588008554029 |
| Počet v balení: | 9 |
Novinka
120 Kč
Cukr, kakaové máslo, sušené MLÉKO plnotučné, kakaová hmota, emulgátory (SÓJOVÝ lecitin, polyglycerolpolyricinoleát), vanilkové aroma. Může obsahovat skořápkové plody. Obsah...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
