Čokoláda hořká s příchutí maliny - Severka 50g

Přes 9000 výdejních míst
po celé ČR

Velký výběr
přes 14 000 produktů

Působíme už
od roku 2016
Související produkty
Detailní popis produktu
Originální belgická hořká čokoláda s příchutí maliny v jedinečném trojúhelníkovém provedení.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 2231kJ/536kcal |
| Tuky | 35,00g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 21,60g |
| Sacharidy | 42,20g |
| z toho cukry | 38,40g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 7,40g |
| Sůl | 0g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čokolády |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 8595630522326 |
| Počet v balení: | 40 |
Novinka
101 Kč
cukr 31%, LÍSKOVÉ OŘÍŠKY 30%, sušené MLÉKO 16%, kakaové máslo 14,5%, kakaová hmota 8,1%, emulgátor - SÓJOVÝ lecitin 0,3%, aroma - přírodní vanilka.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
