100% ovocné pyré Ovocňák jablko/malina 120g

Přes 9000 výdejních míst
po celé ČR

Velký výběr
přes 14 000 produktů

Působíme už
od roku 2016
Související produkty
Detailní popis produktu
Ovocné pyré bez přidaného cukru, které neobsahuje konzervanty.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 278kJ/65kcal |
| Tuky | 0,08g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,03g |
| Sacharidy | 15,73g |
| z toho cukry | 13,80g |
| Vláknina | 1,80 |
| Bílkoviny | 0,48g |
| Sůl | 0g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mošty a Pyré |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| EAN: | 8592809001729 |
| Počet v balení: | 12 |
Novinka
86,90 Kč
Nádherná vůně, která vzniká, když se extrakt z bezinky setká s jablečným pyré vyrobeným z italských jablek vás okouzlí. Vyzkoušejte tuto kombinaci jen tak nebo pro své recepty.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
