100% ovocné pyré Ovocňák jablko/meruňka 120g

Přes 9000 výdejních míst
po celé ČR

Velký výběr
přes 14 000 produktů

Působíme už
od roku 2016
Související produkty
Detailní popis produktu
Ovocné pyré bez přidaného cukru, které neobsahuje konzervanty.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 278kJ/65kcal |
| Tuky | 0,08g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,03g |
| Sacharidy | 15,73g |
| z toho cukry | 13,80g |
| Vláknina | 1,80 |
| Bílkoviny | 0,48g |
| Sůl | 0g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mošty a Pyré |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| EAN: | 8592809001668 |
| Počet v balení: | 12 |
Novinka
86,90 Kč
Svěží tóny středomořského bergamotu se spojují se sladkou symfonií jablek z Dolomit. Bergamot patří mezi méně známé citrusové plody. Jeho dužina je velmi aromatická, ale...
Fruchtbar Pyré malina borůvka hroznové víno banán jablko oves 100g bio BIO VEGAN Množství: 1 ks
Do 3 dnů
58,90 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
