Dulse řasy - Clearspring 25g

Přes 9000 výdejních míst
po celé ČR

Velký výběr
přes 14 000 produktů

Působíme už
od roku 2016
Související produkty
Miso rýžové BIO - Natural 200g
Do 3 dnů
115 Kč
Rýže natural BIO (37,8%), SÓJOVÉ boby BIO (35,1%), pitná voda, mořská sůl, KOJI.
Detailní popis produktu
Řasy namočte do vody. Nařežte a přidejte do salátu, polévky, či jiných jídel. Jsou přirozeně bohaté na jód. Lidé se zvýšenou citlivostí na jód by měli konzumaci řas konzultovat se svým lékařem.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 206kJ/50kcal |
| Tuky | <0,50g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0g |
| Sacharidy | 2,40g |
| z toho cukry | 0g |
| Vláknina | 8,60g |
| Bílkoviny | 4,60g |
| Sůl | 0,50g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mořské řasy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.025 kg |
| EAN: | 5021554001805 |
| Počet v balení: | 6 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
