Těstoviny rýžové bez lepku - vřetena - GASTRO 5kg



Související produkty
BEZLEPKOVÁ MOUKA, cukr, řepkový tuk, VEJCE, SUŠENÉ MLÉKO, vanilka, SUŠENÁ SMETANA, MLÉČNÁ VANILKOVÁ SMĚS TATRA.
pohanková mouka z mechanicky loupané pohanky BIO
hrách (žlutý, zelený) 80%, rýže bílá, sůl.
Detailní popis produktu
Rýžové těstoviny se těší stále větší oblibě. Díky lehké stravitelnosti a nepřítomnosti gliadinu jsou doporučeny jako strava pro nemocné s celiakií a alergií na lepek. Používat se dají stejně jako těstoviny pšeničné, jako příloha, na zapečení nebo do salátu. Příprava: vaříme 9 minut, poté scedíme a podávámeNutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 1432kJ/347kcal |
| Tuky | 0,61g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,30g |
| Sacharidy | 80,00g |
| z toho cukry | 1,02g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 4,81g |
| Sůl | 0,55g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | GASTRO A VELKÁ BALENÍ |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 8595617906934 |
| Počet v balení: | 1 |
Tepelně zpracovaná kukuřičná krupice
krupice z mechanicky loupané pohanky
glokózový sirup BIO, cukr BIO, želírovací složka (pektiny), regulátor kyselosti (vinan draselný, vinan sodný), kyselina citronová, přírodní příchuť a aroma pomeranče a další...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
