Sezam černý - GASTRO 5kg

Přes 9000 výdejních míst
po celé ČR

Velký výběr
přes 14 000 produktů

Působíme už
od roku 2016
Související produkty
Pařížská trubička bez lepku Gofretka Míša smetanová (ruční výroba) - Gofre 50x40g (celý karton)
Do 3 dnů
2 184 Kč
BEZLEPKOVÁ MOUKA, cukr, řepkový tuk, VEJCE, SUŠENÉ MLÉKO, vanilka, SUŠENÁ SMETANA, MLÉČNÁ VANILKOVÁ SMĚS TATRA.
Detailní popis produktu
Černý sezam prospívá pleti a pomůže při stresu, uklidňuje a působí proti úzkosti, reguluje krevní tlak. Pravidelným pojídáním černého sezamu si vylepšíte mnohé zdravotní potíže. Denní doporučená dávka sezamových semínek je 1 lžička.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 2397kJ/572kcal |
| Tuky | 49,67g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0g |
| Sacharidy | 23,45g |
| z toho cukry | 0g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 17,73g |
| Sůl | <0,01g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | GASTRO A VELKÁ BALENÍ |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 8595617906620 |
| Počet v balení: | 1 |
Pařížská trubička BEZ LEPKU Gofretka mandlová-marcipán (ruční výroba) - Gofre 50x42g (celý karton)
Do 3 dnů
2 184 Kč
BEZLEPKOVÁ MOUKA, cukr, řepkový tuk, VEJCE, SUŠENÉ MLÉKO, vanilka, SUŠENÁ SMETANA, MLÉČNÁ MANDLOVÁ SMĚS TATRA.
Cukr třtinový tmavý - GASTRO 5kg
Do 3 dnů
369,50 Kč
cukr třtinový tmavý - nerafinovaný
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
