Cukr třtinový tmavý - GASTRO 5kg

Kamenná prodejna v Brně
a zasíláme do celé Evropy

Velký výběr
přes 14 000 produktů

Působíme už
od roku 2016
Související produkty
Tapiokové perly - GASTRO 5kg
Do 3 dnů
710 Kč
Měrná cena:
142 Kč / 1 kg
nativní tapiokový škrob
Krupice kukuřičná - GASTRO 5kg
Do 3 dnů
194,50 Kč
Měrná cena:
38,90 Kč / 1 kg
kukuřičná krupice - GMO negativní
Slunečnice loupaná - GASTRO 5kg
Do 3 dnů
464,50 Kč
Měrná cena:
92,90 Kč / 1 kg
semena slunečnice
Panela BIO - GASTRO 5kg
Vyprodáno
760 Kč
Měrná cena:
152 Kč / 1 kg
čistá třtinová šťáva, která se ohříváním a odpařováním vody mění v hmotu a následně na prášek.
Detailní popis produktu
Výborný do kávy, čaje i na pečení. Zkrátka všude tam, kde jste zvyklí používat klasický bílý cukr. Na rozdíl od něj má však lepší chuť. Typický sladkou chuť.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 1683kJ/402kcal |
| Tuky | 0g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0g |
| Sacharidy | 99,90g |
| z toho cukry | 99,80g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 0g |
| Sůl | 0g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | GASTRO A VELKÁ BALENÍ |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 8595617903339 |
| Počet v balení: | 1 |
Cukr ovocný - fruktóza - GASTRO 5kg
Do 3 dnů
505 Kč
Měrná cena:
101 Kč / 1 kg
fruktóza 99,9%, dextróza 0,1%
Novinka
Pohanka lámanka BIO - GASTRO 5kg
Do 3 dnů
143 Kč
pohankové zrno mechanicky loupané BIO
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

