Rozinky zlaté - GASTRO 5kg

Přes 9000 výdejních míst
po celé ČR

Velký výběr
přes 14 000 produktů

Působíme už
od roku 2016
Související produkty
Strouhanka hrachová - GASTRO 5kg
Do 3 dnů
625 Kč
hrách (žlutý, zelený) 80%, rýže bílá, sůl.
Cukr třtinový tmavý - GASTRO 5kg
Do 3 dnů
369,50 Kč
cukr třtinový tmavý - nerafinovaný
Detailní popis produktu
Vhodné do koláčů, buchet, müsli, tyčinek a kaší.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 1264kJ/302kcal |
| Tuky | 0,50g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,15g |
| Sacharidy | 79,50g |
| z toho cukry | 59,20g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 3,40g |
| Sůl | 0g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | GASTRO A VELKÁ BALENÍ |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 8595617906521 |
| Počet v balení: | 1 |
Nomina - lahodná kaše - Nominal 5kg
Do 3 dnů
5 740 Kč
celozrnná rýže, čirok, červená quinoa, lněná vláknina.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
