Quinoa černá - GASTRO 5kg

Přes 9000 výdejních míst
po celé ČR

Velký výběr
přes 14 000 produktů

Působíme už
od roku 2016
Související produkty
Strouhanka hrachová - GASTRO 5kg
Do 3 dnů
625 Kč
hrách (žlutý, zelený) 80%, rýže bílá, sůl.
Mouka pohanková BIO - GASTRO 5kg
Do 3 dnů
775 Kč
pohanková mouka z mechanicky loupané pohanky BIO
Detailní popis produktu
Hodí se jako příloha i jako samotný základ jídla. Připravit ji můžete na sladko i slano, zapékat, použít jako zavářku do polévek nebo ji přidat do vegetariánských karbanátků.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 1550kJ/370kcal |
| Tuky | 6,00g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 3,30g |
| Sacharidy | 64,00g |
| z toho cukry | 0g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 16,50g |
| Sůl | 0g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | GASTRO A VELKÁ BALENÍ |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 8595617906484 |
| Počet v balení: | 1 |
Čokoláda hořká 60% - GASTRO 5kg
Do 3 dnů
2 775 Kč
Kakaová hmota, cukr, kakaové máslo, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, emulgátory (SÓJOVÝ lecitin, polyglycerolpolyricinoleát), vanilkový extrakt Bourbon Madagascar.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
