Olej rakytníkový 100% za studena lisovaný - GASTRO

Přes 9000 výdejních míst
po celé ČR

Velký výběr
přes 14 000 produktů

Působíme už
od roku 2016
Související produkty
Čokoláda hořká 60% - GASTRO 5kg
Do 3 dnů
2 775 Kč
Kakaová hmota, cukr, kakaové máslo, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, emulgátory (SÓJOVÝ lecitin, polyglycerolpolyricinoleát), vanilkový extrakt Bourbon Madagascar.
Strouhanka hrachová - GASTRO 5kg
Do 3 dnů
625 Kč
hrách (žlutý, zelený) 80%, rýže bílá, sůl.
Detailní popis produktu
Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 3711kJ/886kcal |
| Tuky | 99,90g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 11,45g |
| Sacharidy | 0g |
| z toho cukry | 0g |
| Vláknina | 0g |
| Bílkoviny | 0g |
| Sůl | 0g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | GASTRO A VELKÁ BALENÍ |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 8595617909287 |
| Počet v balení: | 1 |
Novinka
Cukr třtinový tmavý - GASTRO 5kg
Do 3 dnů
73,90 Kč
cukr třtinový tmavý - nerafinovaný
Pařížská trubička bez lepku Gofretka karamelová (ruční výroba) - Gofre 50x40g (celý karton)
Do 3 dnů
2 184 Kč
BEZLEPKOVÁ MOUKA, cukr, řepkový tuk, VEJCE, SUŠENÉ MLÉKO, vanilka, SUŠENÁ SMETANA, MLÉČNÝ KARAMEL, HOLANSKÉ KAKAO.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
