Mořské řasy Kombu - GASTRO 5kg

Přes 9000 výdejních míst
po celé ČR

Velký výběr
přes 14 000 produktů

Působíme už
od roku 2016
Související produkty
Strouhanka hrachová - GASTRO 5kg
Do 3 dnů
625 Kč
hrách (žlutý, zelený) 80%, rýže bílá, sůl.
Detailní popis produktu
Mořské řasy jsou kvalitním a nejsnáze využitelým zdrojem lehce stravitelných bílkovin a uhlovodanů. Tělu dodávají potřebné vitamíny a jsou ceněny též pro velký obsah minerálních látek. Používají se do polévek, zeleninových jídel a luštěnin.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 7,1kJ/2kcal |
| Tuky | 0,10g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,04g |
| Sacharidy | 0,20g |
| z toho cukry | <0,10g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | <0,10g |
| Sůl | 0,02g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | GASTRO A VELKÁ BALENÍ |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 8595617905944 |
| Počet v balení: | 1 |
Mouka pohanková BIO - GASTRO 5kg
Do 3 dnů
775 Kč
pohanková mouka z mechanicky loupané pohanky BIO
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
