Křupky kukuřičné základ - GASTRO

Přes 9000 výdejních míst
po celé ČR

Velký výběr
přes 14 000 produktů

Působíme už
od roku 2016
Související produkty
Detailní popis produktu
Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 1648kJ/389kcal |
| Tuky | 3,13g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,55g |
| Sacharidy | 80,92g |
| z toho cukry | <1g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 9,23g |
| Sůl | 0,0028g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | GASTRO A VELKÁ BALENÍ |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 8595617905760 |
| Počet v balení: | 1 |
Čokoláda hořká 60% - GASTRO 5kg
Do 3 dnů
2 775 Kč
Kakaová hmota, cukr, kakaové máslo, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, emulgátory (SÓJOVÝ lecitin, polyglycerolpolyricinoleát), vanilkový extrakt Bourbon Madagascar.
Pařížská trubička Gofretka BEZLEPKOVÁ MIX PŘÍCHUTÍ balená(ruční výroba) - Gofre 30x40g (celý karton)
Do 3 dnů
1 311 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
