Melasa třtinová BIO - GASTRO 5L

Přes 9000 výdejních míst
po celé ČR

Velký výběr
přes 14 000 produktů

Působíme už
od roku 2016
Související produkty
Pařížská trubička bez lepku Gofretka Míša smetanová (ruční výroba) - Gofre 50x40g (celý karton)
Do 3 dnů
2 184 Kč
BEZLEPKOVÁ MOUKA, cukr, řepkový tuk, VEJCE, SUŠENÉ MLÉKO, vanilka, SUŠENÁ SMETANA, MLÉČNÁ VANILKOVÁ SMĚS TATRA.
Detailní popis produktu
Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 1244kJ/298kcal |
| Tuky | 0,20g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,20g |
| Sacharidy | 69,60g |
| z toho cukry | 58,80g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 3,70g |
| Sůl | 0g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | GASTRO A VELKÁ BALENÍ |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 8595617905890 |
| Počet v balení: | 1 |
Vločky kukuřičné instantní - GASTRO 5kg
Vyprodáno
344,50 Kč
termicky upravená kukuřice
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
