Japonská směs - GASTRO 5kg



Související produkty
neaktivní pivovarské kvasnice
hrách (žlutý, zelený) 80%, rýže bílá, sůl.
ananas, cukr, konzervant - OXID SIŘIČITÝ
Detailní popis produktu
Japonská směs je typická japonská směs pikantních křupek s orientální příchutí, která je vhodná k pivu nebo vínu. Mlsat ji můžete i jen tak samostatně.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 1450kJ/342kcal |
| Tuky | 0,80g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,30g |
| Sacharidy | 75,80g |
| z toho cukry | 12,00g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 6,60g |
| Sůl | 0,48g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | GASTRO A VELKÁ BALENÍ |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 8595617905456 |
| Počet v balení: | 1 |
cukr třtinový tmavý - nerafinovaný
Kakaová hmota, cukr, kakaové máslo, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, emulgátory (SÓJOVÝ lecitin, polyglycerolpolyricinoleát), vanilkový extrakt Bourbon Madagascar.
glokózový sirup BIO, cukr BIO, želírovací složka (pektiny), regulátor kyselosti (vinan draselný, vinan sodný), kyselina citronová, přírodní příchuť a aroma pomeranče a další...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
