Matcha & Fruits Energy Drink - 6 příchutí - Frutcha 58g

Přes 9000 výdejních míst
po celé ČR

Velký výběr
přes 14 000 produktů

Působíme už
od roku 2016
Detailní popis produktu
Frutcha je 100% přírodní energy drink z bio matcha a mrazem sušeného ovoce. Dodá ti energii, soustředění a dobrou náladu – bez cukru, bez chemie, bez propadů. Stačí sáček, voda a lahvička – a máš hotovo během pár vteřin.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 1222kJ/292kcal |
| Tuky | 1,70g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,30g |
| Sacharidy | 59,00g |
| z toho cukry | 51,00g |
| Vláknina | 7,90g |
| Bílkoviny | 5,30g |
| Sůl | 0g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Energy drinky a sportovní nápoje |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.058 kg |
| EAN: | 721688250562 |
| Počet v balení: | 1 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
