Funkční voda nesycená - PROTEIN mango a pomeranč - zero sugar - Arctic+ Pro 600ml

Přes 9000 výdejních míst
po celé ČR

Velký výběr
přes 14 000 produktů

Působíme už
od roku 2016
Detailní popis produktu
Funkční nápoj s příchutí manga a pomeranče spojuje osvěžující ovocnou chuť s vysokým obsahem kolagenového proteinu a přidanými vitaminy skupiny B. Neobsahuje cukr, má nízkou energetickou hodnotu a je vhodný pro aktivní životní styl i doplnění bílkovin během dne. Díky kombinaci kolagenu, vitamínů a výrazné ovocné chuti představuje praktické a lehké funkční osvěžení.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 62 kJ/15 kcal |
| Tuky | 0g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0g |
| Sacharidy | 0g |
| z toho cukry | 0g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 1,70g |
| Sůl | 0,10g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Energy drinky a sportovní nápoje |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.6 kg |
| EAN: | 5902403944378 |
| Počet v balení: | 6 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
