Funkční voda nesycená - Zn ananas - Arctic+ Beauty 600ml

Přes 9000 výdejních míst
po celé ČR

Velký výběr
přes 14 000 produktů

Působíme už
od roku 2016
Detailní popis produktu
Neperlivý ovocný nápoj s příchutí ananasu obohacený o vitaminy skupiny B a zinek. Má nízkou energetickou hodnotu, neobsahuje konzervanty ani glukózo-fruktózový sirup. Je vhodný pro každodenní osvěžení a doplnění vybraných mikroživin podporujících metabolismus a péči o pokožku, vlasy a nehty.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 40 kJ/9 kcal |
| Tuky | 0g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0g |
| Sacharidy | 2,10g |
| z toho cukry | 2g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 0g |
| Sůl | 0g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Energy drinky a sportovní nápoje |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.6 kg |
| EAN: | 5902605900714 |
| Počet v balení: | 6 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
