Funkční voda nesycená - COLLAGEN jahoda a liči - zero sugar - Arctic+ Pro 600ml

Přes 9000 výdejních míst
po celé ČR

Velký výběr
přes 14 000 produktů

Působíme už
od roku 2016
Detailní popis produktu
Osvěžující nesycený nápoj s příchutí jahody a liči obohacený o hydrolyzovaný kolagen a vitaminy skupiny B. Díky nulovému obsahu cukru je vhodný pro aktivní životní styl i lehké každodenní osvěžení. Praktická 600ml lahev nabízí jemnou ovocnou chuť bez sycení a s nízkou energetickou hodnotou.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 15 kJ/4 kcal |
| Tuky | 0g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0g |
| Sacharidy | 0g |
| z toho cukry | 0g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | <0,50g |
| Sůl | 0,10g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Energy drinky a sportovní nápoje |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.6 kg |
| EAN: | 5902403944354 |
| Počet v balení: | 6 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
