Funkční voda nesycená - B3+B9 mandarinka - Arctic+ Immunity 600ml

Přes 9000 výdejních míst
po celé ČR

Velký výběr
přes 14 000 produktů

Působíme už
od roku 2016
Detailní popis produktu
Neperlivý ovocný nápoj s příchutí mandarinky obohacený o vitaminy skupiny B a selen. Osvěžující drink vhodný pro doplnění tekutin i podporu energetického metabolismu a imunitního systému.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 83 kJ/20 kcal |
| Tuky | 0g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0g |
| Sacharidy | 4,60g |
| z toho cukry | 4,50g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 0g |
| Sůl | 0g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Energy drinky a sportovní nápoje |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.6 kg |
| EAN: | 5902605900738 |
| Počet v balení: | 6 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
