Zázvorové bonbony s mentolem 125g

Přes 9000 výdejních míst
po celé ČR

Velký výběr
přes 14 000 produktů

Působíme už
od roku 2016
Související produkty
Detailní popis produktu
Želé bonbóny s příjemnou a intenzivní chutí zázvoru a mentholu. Vhodné při nachlazení, bolesti v krku. I jen tak na mlsání.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 2008kJ/480kcal |
| Tuky | 2,50g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 2,50g |
| Sacharidy | 106,00g |
| z toho cukry | 85,00g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 8,00g |
| Sůl | 0g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bonbóny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.125 kg |
| EAN: | 8991002301467 |
| Počet v balení: | 20 |
Bonbóny mléčné KOKOS - LEXUS 200g
Do 3 dnů
68,90 Kč
Kakaovo - mléčná poleva 55%: Cukr, plně hydrogenovaný rostlinný olej (palmový), demineralizovaná sušená SYROVÁTKA, kakaový prášek (3,8%), sušené MLÉKO (odtučněné), emulgátor...
BIO Xylicare - březové bonbony Citron, 25 ks, Altevita
Momentálně nedostupné
230 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
