Pralinky Cappuccino kabelka - Chocolady 170g

Přes 9000 výdejních míst
po celé ČR

Velký výběr
přes 14 000 produktů

Působíme už
od roku 2016
Související produkty
Detailní popis produktu
Pralinky z mléčné čokolády s krémovou cappuccino náplní 56%Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 2320 kJ/556 kcal |
| Tuky | 34g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 25g |
| Sacharidy | 55g |
| z toho cukry | 54g |
| Vláknina | 1,10g |
| Bílkoviny | 6,10g |
| Sůl | 0,28g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bonbóny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.17 kg |
| EAN: | 8588007280226 |
| Počet v balení: | 12 |
Bonbóny mléčné KÁVA - LEXUS 200g
Do 3 dnů
68,90 Kč
Kakaovo - mléčná poleva 55%: Cukr, plně hydrogenovaný rostlinný olej (palmový), demineralizovaná sušená SYROVÁTKA, kakaový prášek (3,6%), sušené MLÉKO (odtučněné), emulgátor...
BIO Xylicare - březové bonbony Eukalyptus, 25 ks, Altevita
Momentálně nedostupné
230 Kč
Bonbóny mléčné KOKOS - LEXUS 200g
Do 3 dnů
68,90 Kč
Kakaovo - mléčná poleva 55%: Cukr, plně hydrogenovaný rostlinný olej (palmový), demineralizovaná sušená SYROVÁTKA, kakaový prášek (3,8%), sušené MLÉKO (odtučněné), emulgátor...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
