Rostlinný Kešu rýs - medvědí česnek - Rýsárna 150g



Související produkty
Objednávky na produkty přijímáme do čtvrtka do 10:00 na prodejně v Brně budou nachystané pro Vás od pátku.
Objednávky na produkty přijímáme do pondělí do 20:00 na prodejně budou nachystané pro Vás od středy.
Objednávky na produkty přijímáme do pondělí do 20:00 na prodejně budou nachystané pro Vás od středy.
Objednávky na produkty přijímáme do pondělí do 20:00 na prodejně budou nachystané pro Vás od středy.
Objednávky na produkty přijímáme do pondělí do 20:00 na prodejně budou nachystané pro Vás od středy.
Objednávky na produkty přijímáme do pondělí do 20:00 na prodejně budou nachystané pro Vás od středy.
Objednávky na produkty přijímáme do čtvrtka do 10:00 na prodejně v Brně budou nachystané pro Vás od pátku.
Detailní popis produktu
Rostlinná alternativa roztíratelného sýru na bázi kešu ořechů s jemnou, krémovou konzistencí a výraznou chutí medvědího česneku. Neobsahuje mléko, sóju ani konzervanty a hodí se na pečivo, do pomazánek i teplé kuchyně.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 1843 kJ/440 kcal |
| Tuky | 43,10g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 36,20g |
| Sacharidy | 9,49g |
| z toho cukry | 1,86g |
| Vláknina | 1,33g |
| Bílkoviny | 6g |
| Sůl | 0,99g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Alternativa k sýru |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.15 kg |
| EAN: | 8594196810472 |
| Počet v balení: | 1 |
Objednávky na produkty přijímáme do čtvrtka do 10:00 na prodejně v Brně budou nachystané pro Vás od pátku.
Objednávky na produkty přijímáme do čtvrtka do 10:00 na prodejně v Brně budou nachystané pro Vás od pátku.
Objednávky na produkty přijímáme do pondělí do 14:00 na prodejně budou nachystané pro Vás od čtvrtka.
Objednávky na produkty přijímáme do čtvrtka do 10:00 na prodejně v Brně budou nachystané pro Vás od pátku.
Objednávky na produkty přijímáme do pondělí do 14:00 na prodejně budou nachystané pro Vás od čtvrtka.
Objednávky na produkty přijímáme do pondělí do 14:00 na prodejně budou nachystané pro Vás od čtvrtka.
Objednávky na produkty přijímáme do čtvrtka do 10:00 na prodejně v Brně budou nachystané pro Vás od pátku.
Objednávky na produkty přijímáme do čtvrtka do 10:00 na prodejně v Brně budou nachystané pro Vás od pátku.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
