Rostlinný Mozzi-Mozzi - Rýsárna 250g



Související produkty
Objednávky na produkty přijímáme do čtvrtka do 10:00 na prodejně v Brně budou nachystané pro Vás od pátku.
Objednávky na produkty přijímáme do pondělí do 20:00 na prodejně budou nachystané pro Vás od středy.
Objednávky na produkty přijímáme do čtvrtka do 10:00 na prodejně v Brně budou nachystané pro Vás od pátku.
Objednávky na produkty přijímáme do pondělí do 20:00 na prodejně budou nachystané pro Vás od středy.
Objednávky na produkty přijímáme do pondělí do 20:00 na prodejně budou nachystané pro Vás od středy.
Objednávky na produkty přijímáme do čtvrtka do 10:00 na prodejně v Brně budou nachystané pro Vás od pátku.
Objednávky na produkty přijímáme do pondělí do 20:00 na prodejně budou nachystané pro Vás od středy.
Detailní popis produktu
Rostlinná alternativa mozzarelly na bázi kešu ořechů s jemnou chutí a krémovou strukturou. Skvěle se hodí na pizzu, do zapékaných jídel, těstovin nebo fondue, kde výborně nahrazuje klasický sýr. Vhodná pro vegany i všechny, kteří hledají bezmléčnou variantu.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 1678 kJ/450 kcal |
| Tuky | 33,20g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 26,33g |
| Sacharidy | 26g |
| z toho cukry | 2,18g |
| Vláknina | 1,80g |
| Bílkoviny | 8,90g |
| Sůl | 0,80g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Alternativa k sýru |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.25 kg |
| EAN: | 8594196810441 |
| Počet v balení: | 1 |
Objednávky na produkty přijímáme do čtvrtka do 10:00 na prodejně v Brně budou nachystané pro Vás od pátku.
Objednávky na produkty přijímáme do čtvrtka do 10:00 na prodejně v Brně budou nachystané pro Vás od pátku.
Objednávky na produkty přijímáme do čtvrtka do 10:00 na prodejně v Brně budou nachystané pro Vás od pátku.
Objednávky na produkty přijímáme do čtvrtka do 10:00 na prodejně v Brně budou nachystané pro Vás od pátku.
Objednávky na produkty přijímáme do čtvrtka do 10:00 na prodejně v Brně budou nachystané pro Vás od pátku.
Objednávky na produkty přijímáme do pondělí do 14:00 na prodejně budou nachystané pro Vás od čtvrtka.
Objednávky na produkty přijímáme do čtvrtka do 10:00 na prodejně v Brně budou nachystané pro Vás od pátku.
Objednávky na produkty přijímáme do čtvrtka do 10:00 na prodejně v Brně budou nachystané pro Vás od pátku.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
