Mošt JABLKO 100% - Ovocňák 3L

Přes 9000 výdejních míst
po celé ČR

Velký výběr
přes 14 000 produktů

Působíme už
od roku 2016
Související produkty
Detailní popis produktu
- Za studena lisovaný jablečný mošt - Šetrně pasterovaný - zachovává si spoustu vitamínů a minerálů - z česko-slovenských jablek, - používáme několik různých odrůd, aby byl chuťově příjemný a vyrovnaný Jablečný mošt je král mezi mošty, stálice, kterou má rád snad každý. A to díky univerzálně oblíbeným jablkům, která jíme všichni od dětství, ať už z vlastních zahrádek nebo kupovaná a naše tělo je na ně zvyklé. Jsou pro nás tak běžná, že už si ani neuvědomujeme, jak úžasná jsou. Nejen že skvěle chutnají, ale mají tolik výživových předností. Jablka obsahují vodu, vitamíny, minerální látky, stopové prvky a bioaktivní substance, které jsou nepostradatelnou součástí zdravé výživy. Důvodem je vysoký obsah sekundárních rostlinných látek, jako jsou fenolové kyseliny a flavonoidy. Obsahují pektin, který váže v žaludku tuky a cholesterol. Jablka obsahují 3 až 16 % cukrů na 100 g čerstvé hmoty.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 182kJ/43kcal |
| Tuky | 0,10g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,03g |
| Sacharidy | 9,90g |
| z toho cukry | 9,32g |
| Vláknina | 0,10g |
| Bílkoviny | 0,81g |
| Sůl | 0,05g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mošty a Pyré |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.3 kg |
| EAN: | 8592809000012 |
| Počet v balení: | 1 |
Fruchtbar Pyré malina borůvka hroznové víno banán jablko oves 100g bio BIO VEGAN Množství: 1 ks
Do 3 dnů
58,90 Kč
Novinka
86,90 Kč
Jablečné pyré vyrobené ze 100% italských jablek, ručně sbíraných ovocnářskými rodinami v Trentinu. Užijte si jemnou skořicovou chuť.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
