100% ovocné pyré Ovocňák jablko 120g

Přes 9000 výdejních míst
po celé ČR

Velký výběr
přes 14 000 produktů

Působíme už
od roku 2016
Související produkty
Detailní popis produktu
Ovocné pyré bez přidaného cukru, konzervantů a barviv.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 278kJ/65kcal |
| Tuky | 0,08g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,03g |
| Sacharidy | 15,73g |
| z toho cukry | 13,80g |
| Vláknina | 1,80 |
| Bílkoviny | 0,48g |
| Sůl | 0g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mošty a Pyré |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| EAN: | 8592809001637 |
| Počet v balení: | 12 |
Mošt JABLKO - HRUŠKA - Ovocňák 330ml
Do 3 dnů
41,90 Kč
50% jablečná a 50% hrušková šťáva
Mošt JABLKO - ARÓNIE - Ovocňák 330ml
Do 3 dnů
41,90 Kč
80% jablečná a 20% aróniová šťáva
Mošt JABLKO a JAHODA - Ovocňák 3L
Do 3 dnů
316 Kč
80% jablečná šťáva a 20% jahodová šťáva
Mošt JABLKO - MRKEV - Ovocňák 750ml
Do 3 dnů
72,90 Kč
80% jablečná a 20% mrkvová šťáva
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
