Kozí sýr přírodní v olejovém nálevu - bazalka - DoRa 190g



Související produkty
Objednávky na produkty přijímáme do pondělí do 20:00 na prodejně budou nachystané pro Vás od středy.
Objednávky na produkty přijímáme do pondělí do 20:00 na prodejně budou nachystané pro Vás od středy.
Objednávky na produkty přijímáme do pondělí do 20:00 na prodejně budou nachystané pro Vás od středy.
Objednávky na produkty přijímáme do pondělí do 20:00 na prodejně budou nachystané pro Vás od středy.
Objednávky na produkty přijímáme do pondělí do 20:00 na prodejně budou nachystané pro Vás od středy.
Objednávky na produkty přijímáme do pondělí do 20:00 na prodejně budou nachystané pro Vás od středy.
Detailní popis produktu
Kozí sýr přírodní v olejovém nálevu s bazalkou. Sušina: min. 40% Tuk: min. 18%Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 2391kJ/572kcal |
| Tuky | 58,42g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 13,05g |
| Sacharidy | 1,21g |
| z toho cukry | 0,84g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 10,57g |
| Sůl | 0,47g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mléčné produkty kozí, ovčí |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.19 kg |
| EAN: | 8594024050216 |
| Počet v balení: | 5 |
Objednávky na produkty přijímáme do pondělí do 14:00 na prodejně budou nachystané pro Vás od čtvrtka.
Objednávky na produkty přijímáme do čtvrtka do 10:00 na prodejně v Brně budou nachystané pro Vás od pátku.
Objednávky na produkty přijímáme do čtvrtka do 10:00 na prodejně v Brně budou nachystané pro Vás od pátku.
Objednávky na produkty přijímáme do pondělí do 14:00 na prodejně budou nachystané pro Vás od čtvrtka.
Objednávky na produkty přijímáme do pondělí do 14:00 na prodejně budou nachystané pro Vás od čtvrtka.
Objednávky na produkty přijímáme do pondělí do 14:00 na prodejně budou nachystané pro Vás od čtvrtka.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
