Kozí jogurt malina - DoRa 150g



Související produkty
Objednávky na produkty přijímáme do pondělí do 20:00 na prodejně budou nachystané pro Vás od středy.
Objednávky na produkty přijímáme do pondělí do 20:00 na prodejně budou nachystané pro Vás od středy.
Objednávky na produkty přijímáme do čtvrtka do 10:00 na prodejně v Brně budou nachystané pro Vás od pátku.
Objednávky na produkty přijímáme do pondělí do 20:00 na prodejně budou nachystané pro Vás od středy.
Objednávky na produkty přijímáme do pondělí do 20:00 na prodejně budou nachystané pro Vás od středy.
Objednávky na produkty přijímáme do pondělí do 20:00 na prodejně budou nachystané pro Vás od středy.
Objednávky na produkty přijímáme do pondělí do 20:00 na prodejně budou nachystané pro Vás od středy.
Detailní popis produktu
Jemný kozí jogurt s malinovou složkou z pasterovaného kozího MLÉKA má krémovou konzistenci a příjemně ovocnou chuť.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 334 kJ/79 kcal |
| Tuky | 2,70g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 2g |
| Sacharidy | 9,90g |
| z toho cukry | 7,80g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 3,10g |
| Sůl | 0,10g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mléčné produkty kozí, ovčí |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.15 kg |
| EAN: | 8594024050506 |
| Počet v balení: | 20 |
Objednávky na produkty přijímáme do pondělí do 14:00 na prodejně budou nachystané pro Vás od čtvrtka.
Objednávky na produkty přijímáme do pondělí do 14:00 na prodejně budou nachystané pro Vás od čtvrtka.
Objednávky na produkty přijímáme do pondělí do 14:00 na prodejně budou nachystané pro Vás od čtvrtka.
Objednávky na produkty přijímáme do pondělí do 14:00 na prodejně budou nachystané pro Vás od čtvrtka.
Objednávky na produkty přijímáme do pondělí do 14:00 na prodejně budou nachystané pro Vás od čtvrtka.
Objednávky na produkty přijímáme do pondělí do 14:00 na prodejně budou nachystané pro Vás od čtvrtka.
Objednávky na produkty přijímáme do pondělí do 14:00 na prodejně budou nachystané pro Vás od čtvrtka.
Objednávky na produkty přijímáme do čtvrtka do 10:00 na prodejně v Brně budou nachystané pro Vás od pátku.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
