Mandlový krém z loupaných mandlí - Natural 220g



Související produkty
Kosmetický přípravek určený k mytí pokožky celého těla. Obsahuje přírodní extrakt z levandule, který přispívá k uvolnění a zklidnění smyslů. Vhodný pro každodenní použití.
Kosmetický přípravek určený k péči o citlivou pokožku v oblasti konečníku. Obsahuje přírodní extrakty, které přispívají ke zklidnění, hydrataci a ochraně pokožky. Vhodný pro...
Extrakt z kostivalu lékařského je tradičně využíván v kosmetických přípravcích pro péči o pokožku v oblasti kloubů a svalů. Přispívá k pocitu úlevy a komfortu při namáhání....
Detailní popis produktu
Krém je určený k přímé spotřebě. Můžete ho přidat do kaše, na lívance, palačinky, do těsta při pečení, do granol i v RAW kuchyně. Hodí se k přípravě nejrůznějších omáček ke slaným i sladkým jídlům či na saláty.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 2544kJ/615kcal |
| Tuky | 53,50g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 4,08g |
| Sacharidy | 4,00g |
| z toho cukry | 3,80g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 24,60g |
| Sůl | 0,01g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | MASTI A KRÉMY |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.22 kg |
| EAN: | 8595617915929 |
| Počet v balení: | 1 |
Alpská mast s výtažkem z jírovce a červené révy obsahuje živiny, které se osvědčily v péči o unavené, napjaté žíly a cévy. Balzám se doporučuje zejména lidem, kteří musí hodně...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
