Ledový čaj broskev - 500ml

Přes 9000 výdejních míst
po celé ČR

Velký výběr
přes 14 000 produktů

Působíme už
od roku 2016
Detailní popis produktu
Ovocný neperlivý nápoj s broskvovou příchutí a čajovým extraktem, který nabízí lehce osvěžující chuť. Obsahuje 20% podíl ovocných šťáv a je slazen kombinací cukru a stevie, bez konzervantů.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 90 kJ/21 kcal |
| Tuky | 0g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0g |
| Sacharidy | 5g |
| z toho cukry | 4,80g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 0g |
| Sůl | 0,04g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Limonády |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 5902403943968 |
| Počet v balení: | 6 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
