Tajin 142g

Přes 9000 výdejních míst
po celé ČR

Velký výběr
přes 14 000 produktů

Působíme už
od roku 2016
Související produkty
Carne Asada 130g
Skladem
152 Kč
Může se podávat samostatně nebo jako součást jiných pokrmů, jako jsou například tacos.
Detailní popis produktu
Tajin Clasico se vyrábí z jedinečné směsi 100% přírodních chilli papriček, limetky a mořské soli, která zvýrazní chuť vašich oblíbených potravin, ovoce a zeleniny.Složení: Sušené 100 % přírodní chili papričky, limetková šťáva, mořská sůl, draselná sůl, oxid křemičitý
BEZLEPKOVÉ: Tajin koření neobsahuje alergeny, jako je mléko, mořské plody, sója, pšenice, vejce a ořechy. Bez přidaných umělých barviv a aromat. Dodává se v praktické lahvičce s flip-top otvorem
Použití: Toto chilli koření Tajin můžete vyzkoušet s ovocem a zeleninou, saláty, popcornem, mraženými tyčinkami, a dokonce i s oblíbenými nápoji. Použijte jako koření na taco nebo jako součást marinády či potírání masa, drůbeže a mořských plodů pro lepší chuť.
| Výživové údaje na 100 g | |
| Energetická hodnota | 0 kJ / 0 kcal |
| Tuky | 0 g |
| 0 g |
| Sacharidy | 0 g |
| 0 g |
| Bílkoviny | 0 g |
| Sůl | 19 g |
Země původu: Mexiko
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koření |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.16 kg |
| EAN: | 633148100013 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
