Kombucha s probiotiky ZÁZVOR - BALA 21 330ml



Související produkty
voda, odvar ze šípku (100%)cukr, kultury kombuchy
voda,odvar ze zeleného čaje,cukr, kultury kombuchy
Voda,odvar z heřmánku (50%) a ze zeleného čaje (50%),cukr.
voda, odvar z heřmánku (50%) a zeleného čaje (50%) , cukr, kultury kombuchy
Detailní popis produktu
Probiotická limonáda kombucha Ginger je jemně perlivý zážitek z výběrového černého čaje Assam. Ten díky pomalé a pečlivé fermentaci naší kombuchovou kulturou, třem přidaným probiotickým kmenům (Bifidobacterium lactis BIO5764, Lactobacillus brevis BIO6018, Lactobacillus rhamnosus BIO6870) a koření nabyl úplně nový život. Zázvor prohřeje a uklidní rozbujelé zažívání, hřebíček pak působí dezinfekčně na všechny sliznice. Ta jiskerná vyváženost mezi intenzivní čajovou chutí, řízným zázvorem v kontrastu se skořicí a hřebíčkem a s nádechem karamelu je dechberoucí.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 86kJ/20,5kcal |
| Tuky | <0,10g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | <0,10g |
| Sacharidy | 5,00g |
| z toho cukry | 5,00g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 0g |
| Sůl | <0,10g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kombuchy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.33 kg |
| EAN: | 8594219170132 |
| Počet v balení: | 12 |
voda. odvar ze šípku (100%), cukr, kvasinkové kultury a mléčné bakterie
voda, odvar z kopřivy 30%, a ze zeleného čaje 70%, cukr, kvasinkové kultury a mléčné bakterie
voda, výluh z BIO černého čaje, BIO třtinový cukr, kultury kombuchy ( kvasinky a bakterie mléčného kvašení), přírodní aroma.
Voda,odvar z měsíčku (30%) a ze zeleného čaje (70%),cukr,kvasinkové kultury a mléčné bakterie.
Symbiotický útvar shluku kvasinek a bakterií, zelený čaj.
Voda,odvar ze zeleného čaje,cukr,kvasinkové kultury a mléčná bakterie.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
