Probio kaše JAHODA A BÍLÁ ČOKOLÁDA -Topnatur 60g

Přes 9000 výdejních míst
po celé ČR

Velký výběr
přes 14 000 produktů

Působíme už
od roku 2016
Související produkty
Nomina - rýžová kaše - Nominal 300g
Do 3 dnů
56,90 Kč
60% rýže, 40% kukuřičná kupice
Nomina - lahodná kaše - Nominal 300g
Do 3 dnů
73,90 Kč
Celozrnná rýže, čirok, červená quinoa, lněná vláknina
Detailní popis produktu
Kdo by nemilovat jahody v bílé čokoládě:-) přesně tak chutná naše novinka v řadě Probio kaší. - Kaše neobsahuje lepek - Probio kaše jsou jedinečné přídavkem probiotických kmenů - Dále obsahují inulin, prebiotickou vlákninu, která je velmi důležitá jako živný substrát pro růst probiotických kultur obsažených v kaši. - Probio kaše obsahují také vitaminy a minerály - A, B1, B6, B12, C, D3, vápník, hořčík, fosfor, selen, železo, niacin a kyselinu panthothenovou. - Snídaně s dobou přípravy pouze 3 minuty po zalití horkou vodou do 80 °C. Naše Probio kaše jsou vhodné pro rekonvalescenty a sportovce, osoby s bezlepkovou dietou, seniory a mohou je konzumovat i děti.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 1790kJ/427kcal |
| Tuky | 18,00g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 16,00g |
| Sacharidy | 59,00g |
| z toho cukry | 12,00g |
| Vláknina | 7,00g |
| Bílkoviny | 3,80g |
| Sůl | 0,83g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kaše |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| EAN: | 8594202920096 |
| Počet v balení: | 25 |
Novinka
299 Kč
Snídaňová miska s chia semínky a tygřími ořechy chutná lahodně oříškově. Ale opravdovými hrdiny v této misce jsou bezlepkové ovesné vločky, chia semínka a maca. Tygří ořechy...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
