Shitake pasta - The Pelikans 140g

Přes 9000 výdejních míst
po celé ČR

Velký výběr
přes 14 000 produktů

Působíme už
od roku 2016
Související produkty
Chipotle con Carne 450g
Skladem
468 Kč
Kořenící směs, která dodá vašemu chilli con carne autentickou chuť. Tato směs je bohatá na chilli.
Detailní popis produktu
Shiitake pasta je poctivý houbový základ s mimořádně vysokým podílem hub – celkem min. 70 % shiitake a žampionů. Tahle pasta je chuťový koncentrát, který stačí přidat po malém množství – jedna lžička výrazně zvýrazní celé jídlo.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 1097kJ/263kcal |
| Tuky | 8,40g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 1,10g |
| Sacharidy | 30,40g |
| z toho cukry | 2,70g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 14,00g |
| Sůl | 0,10g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jednodruhové koření |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 8594207660003 |
| Počet v balení: | 1 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
