Kobylky sušené SŮL - GRIG 8g



Související produkty
Sušený crvček domácí (Achta domesticus) 96%, sůl 2%, kari 2% (obsahuje HOŘČICI). Konzumace hmyzu (obsahuje chitin) může u lidí alergických na MĚKKÝŠE nebo KORÝŠE vyvolat...
Čokoláda [cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, emulgátor E322 – sójový lecithin, přírodní vanilkový extrakt] 80 %, sušené larvy potemníka moučného (Tenebrio molitor) 20 %.
Larvy potemníka moučného (Tenebrio molitor) 96,9 %, sůl 3,1 %. Alergeny: Chitin
Larvy potemníka moučného (Tenebrio molitor) 96,2 %, sůl 3,1 %, chilli 0,5 %, směs koření 0,2 %. Alergeny: Chitin
Sušené larvy potemníka moučného (Tenebrio molitor) 97 %, ochucující směs 2 % (glukózový sirup, jedlá sůl, kvasničný extrakt, aroma, protispékavá látka: oxid křemičitý, extrakt...
Sušený crvček domácí (Achta domesticus), cukr, sůl, sušená zelenina: rajčatový prášek, cibule, česnek, přírodní aroma, aroma, koření, rostlinný olej. Konzumace hmyzu (obsahuje...
Sušené larvy Potemníka moučného (Tenebrio molitor), maltodextrin, sůl, přírodní aroma, MLÉKO, cukr, CHEDAROVÉ aroma, SYROVÁTKA. Konzumace hmyzu (obsahuje chitin) může u lidí...
Sušené larvy Potemníka moučného (Tenebrio molitor), dextróza, sůl, přírodní aroma, sušená zelenina: česnek, cibule, aroma, aroma kouř. Konzumace hmyzu (obsahuje chitin) může u...
Detailní popis produktu
Ať už jsi už hmyzím veteránem, nebo je pro tebe prvním krokem do světa jedlého hmyzu, jsme si dost jisti, že Solené sušené kobylky tě určitě příjemně překvapí. Kobylky jsou totiž jedním z nejzajímavějším z druhů hmyzu a nesou jemnou oříškovou chuť. Ta, právě ve spojení se solí, vytváří dokonalou kombinaci chutí.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 1562kJ/373kcal |
| Tuky | 29,00g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 7,70g |
| Sacharidy | 0,50g |
| z toho cukry | 0,09g |
| Vláknina | 10,30g |
| Bílkoviny | 54,00g |
| Sůl | 3,20g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | HMYZÍ PRODUKTY |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.008 kg |
| EAN: | 8594207020340 |
| Počet v balení: | 20 |
Sušené larvy potemníka moučného (Tenebrio molitor) 97 %, směs koření 2 %, sůl 1 %.
Sušení cvrčci domácí 91 % (Acheta domesticus), cukr, česnek, maltodextrin, cibule, rostlinný proteinový izolát, regulátor kyselosti: kyselina citronová, citronové aroma,...
Sušené larvy Potemníka moučného (Tenebrio molitor), sůl, sušená zelenina: česnek, cibule, paprika, tymián, oregano, bazalka, rozmarýn, aroma. Konzumace hmyzu (obsahuje chitin)...
Sušený crvček domácí (Achta domesticus) 96%, sůl 2%, česnek 1,3%) Konzumace hmyzu (obsahuje chitin) může u lidí alergických na MĚKKÝŠE nebo KORÝŠE vyvolat alergickou reakci.
Sušené larvy potemníka moučného (Tenebrio molitor) 98 %, jedlá sůl 2%.
Sušený larvy Potemníka moučného (Tenebrio molitor) 96%, sůl 2%, kari 2% (obsahuje HOŘČICI). Konzumace hmyzu (obsahuje chitin) může u lidí alergických na MĚKKÝŠE nebo KORÝŠE...
Sušené larvy Potemníka moučného (Tenebrio molitor) 96,7%, sůl 2%, česnek 1,3%.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
