Quinoa červená - GASTRO 5kg

Přes 9000 výdejních míst
po celé ČR

Velký výběr
přes 14 000 produktů

Působíme už
od roku 2016
Související produkty
Detailní popis produktu
Využít vločky můžete při přípravě sekané nebo karbanátků z mletého masa. Ve vegetariánské verzi můžete pak z uvařené zeleniny a quinoa vloček připravit chutné placičky. Do těsta na chléb či jiné pečivo, do drobenky, sušenek, nepečeného cukroví, nádivek, paštik, a tak bychom pokračovali do nekonečna.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 1550kJ/370kcal |
| Tuky | 6,00g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 3,30g |
| Sacharidy | 64,00g |
| z toho cukry | 0g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 16,50g |
| Sůl | 0g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | GASTRO A VELKÁ BALENÍ |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 8595617906491 |
| Počet v balení: | 1 |
Kus-kus kukuřičný - GASTRO 5kg
Do 3 dnů
825 Kč
Tepelně zpracovaná kukuřičná krupice
Pařížská trubička Gofretka BEZLEPKOVÁ MIX PŘÍCHUTÍ balená(ruční výroba) - Gofre 30x40g (celý karton)
Do 3 dnů
1 311 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
