Papaya sušená nesířená bez přidaného cukru - GASTRO 5kg

Přes 9000 výdejních míst
po celé ČR

Velký výběr
přes 14 000 produktů

Působíme už
od roku 2016
Související produkty
Detailní popis produktu
Sušenou papayu můžete klidně mlsat samotnou, perfektně se však hodí i do kaší, jogurtů nebo granoly. Zajímavou chuť dodá salátům a nebo různým smoothies. V klasických receptech pak může nahradit kandované ovoce.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 1550kJ/370kcal |
| Tuky | 0g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0g |
| Sacharidy | 93,00g |
| z toho cukry | 42,00g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 0g |
| Sůl | <0,01g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | GASTRO A VELKÁ BALENÍ |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 8595617903247 |
| Počet v balení: | 1 |
Pařížská trubička BEZ LEPKU Gofretka mandlová-marcipán (ruční výroba) - Gofre 50x42g (celý karton)
Do 3 dnů
2 184 Kč
BEZLEPKOVÁ MOUKA, cukr, řepkový tuk, VEJCE, SUŠENÉ MLÉKO, vanilka, SUŠENÁ SMETANA, MLÉČNÁ MANDLOVÁ SMĚS TATRA.
Novinka
TAED - Natural 700g
Do 3 dnů
412 Kč
TAED (tetraacetylethylendiamin). CHEMICKÝ NÁZEV: N,N´-ethylenbis[N-acetylacetamid]. CAS ČÍSLO: 10543-57-4
Vločky kukuřičné instantní - GASTRO 5kg
Vyprodáno
344,50 Kč
termicky upravená kukuřice
Medvídci s pektinem BIO - GASTRO 5kg
Do 3 dnů
2 470 Kč
glokózový sirup BIO, cukr BIO, želírovací složka (pektiny), regulátor kyselosti (vinan draselný, vinan sodný), kyselina citronová, přírodní příchuť a aroma pomeranče a další...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
