Olej olivový z pokrutin - GASTRO 5L

Přes 9000 výdejních míst
po celé ČR

Velký výběr
přes 14 000 produktů

Působíme už
od roku 2016
Související produkty
Kus-kus kukuřičný - GASTRO 5kg
Do 3 dnů
825 Kč
Tepelně zpracovaná kukuřičná krupice
Pařížská trubička BEZ LEPKU Gofretka mandlová-marcipán (ruční výroba) - Gofre 50x42g (celý karton)
Do 3 dnů
2 184 Kč
BEZLEPKOVÁ MOUKA, cukr, řepkový tuk, VEJCE, SUŠENÉ MLÉKO, vanilka, SUŠENÁ SMETANA, MLÉČNÁ MANDLOVÁ SMĚS TATRA.
Pařížská trubička bez lepku Gofretka karamelová (ruční výroba) - Gofre 50x40g (celý karton)
Do 3 dnů
2 184 Kč
BEZLEPKOVÁ MOUKA, cukr, řepkový tuk, VEJCE, SUŠENÉ MLÉKO, vanilka, SUŠENÁ SMETANA, MLÉČNÝ KARAMEL, HOLANSKÉ KAKAO.
Detailní popis produktu
Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 3389kj/824kcal |
| Tuky | 91,60g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 14g |
| Sacharidy | 0g |
| z toho cukry | 0g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 0g |
| Sůl | 0g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | GASTRO A VELKÁ BALENÍ |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 8595617906262 |
| Počet v balení: | 1 |
Kafe obilné s čekankou - GASTRO 5kg
Do 3 dnů
1 675 Kč
JEČMEN, ŽITO, pražená čekanka 7%
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
