Olej dýňový za studena lisovaný - GASTRO 5L

Přes 9000 výdejních míst
po celé ČR

Velký výběr
přes 14 000 produktů

Působíme už
od roku 2016
Související produkty
Detailní popis produktu
Jedlý rostlinný olej jedndruhový. Případný zákal není na závadu.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 3396kJ/826kcal |
| Tuky | 91,80g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 17,70g |
| Sacharidy | 0g |
| z toho cukry | 0g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 0g |
| Sůl | 0g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | GASTRO A VELKÁ BALENÍ |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 8595617906231 |
| Počet v balení: | 1 |
Krupice pohanková - GASTRO 5kg
Vyprodáno
505 Kč
krupice z mechanicky loupané pohanky
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
