Mouka lněná - GASTRO 5kg

Přes 9000 výdejních míst
po celé ČR

Velký výběr
přes 14 000 produktů

Působíme už
od roku 2016
Související produkty
Medvídci s pektinem BIO - GASTRO 5kg
Do 3 dnů
2 470 Kč
glokózový sirup BIO, cukr BIO, želírovací složka (pektiny), regulátor kyselosti (vinan draselný, vinan sodný), kyselina citronová, přírodní příchuť a aroma pomeranče a další...
Nomina - lahodná kaše - Nominal 5kg
Do 3 dnů
5 740 Kč
celozrnná rýže, čirok, červená quinoa, lněná vláknina.
Kus-kus kukuřičný - GASTRO 5kg
Do 3 dnů
825 Kč
Tepelně zpracovaná kukuřičná krupice
Pařížská trubička BEZ LEPKU Gofretka mandlová-marcipán (ruční výroba) - Gofre 50x42g (celý karton)
Do 3 dnů
2 184 Kč
BEZLEPKOVÁ MOUKA, cukr, řepkový tuk, VEJCE, SUŠENÉ MLÉKO, vanilka, SUŠENÁ SMETANA, MLÉČNÁ MANDLOVÁ SMĚS TATRA.
Detailní popis produktu
Semínka patří k opravdovým výživovým pokladům. Konzumujeme je nejlépe v syrovém stavu, kdy jsou nutričně nejhodnotnější. Rozemletý len poskytuje tělu možnost plně využít všechny nutriční vlastnosti. Zlatý len je chuťově jemnější len hnědý, který se vyznačuje typicky oříškovou chutí. Lněná semínka jsou vyhledávaným zdrojem vlákniny a zejména proteinů (cca 20 g/100 g), proto jsou oblíbenou potravinou vegetariánů a veganů. Obsahuje vitamíny skupiny B a E a také minerální látky (především vápník, železo, mangan, hořčík, fosfor, draslík, selen a zinek).Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 1346kJ/323kcal |
| Tuky | 8,80g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,90g |
| Sacharidy | 3,90g |
| z toho cukry | 3,80g |
| Vláknina | 0g |
| Bílkoviny | 40,30g |
| Sůl | <0,10g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | GASTRO A VELKÁ BALENÍ |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 8595617906057 |
| Počet v balení: | 1 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
