Miso s nižším obsahem soli BIO - GASTRO

Přes 9000 výdejních míst
po celé ČR

Velký výběr
přes 14 000 produktů

Působíme už
od roku 2016
Související produkty
Čokoláda hořká 60% - GASTRO 5kg
Do 3 dnů
2 775 Kč
Kakaová hmota, cukr, kakaové máslo, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, emulgátory (SÓJOVÝ lecitin, polyglycerolpolyricinoleát), vanilkový extrakt Bourbon Madagascar.
Detailní popis produktu
Miso pasta s obsahem soli nižším o 25% než u ostatních Miso past Natural.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 713kJ/170kcal |
| Tuky | 6,00g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,90g |
| Sacharidy | 15,00g |
| z toho cukry | 11,00g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 11,00g |
| Sůl | 8,30g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | GASTRO A VELKÁ BALENÍ |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 8595617911389 |
| Počet v balení: | 1 |
Mouka pohanková BIO - GASTRO 5kg
Do 3 dnů
775 Kč
pohanková mouka z mechanicky loupané pohanky BIO
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
