Meruňky sušené nesířené bez přidaného cukru - GASTRO 5kg

Přes 9000 výdejních míst
po celé ČR

Velký výběr
přes 14 000 produktů

Působíme už
od roku 2016
Související produkty
Pařížská trubička bez lepku Gofretka Míša smetanová (ruční výroba) - Gofre 50x40g (celý karton)
Do 3 dnů
2 184 Kč
BEZLEPKOVÁ MOUKA, cukr, řepkový tuk, VEJCE, SUŠENÉ MLÉKO, vanilka, SUŠENÁ SMETANA, MLÉČNÁ VANILKOVÁ SMĚS TATRA.
Čokoláda hořká 60% - GASTRO 5kg
Do 3 dnů
2 775 Kč
Kakaová hmota, cukr, kakaové máslo, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, emulgátory (SÓJOVÝ lecitin, polyglycerolpolyricinoleát), vanilkový extrakt Bourbon Madagascar.
Detailní popis produktu
Meruňky patří z hlediska výživových a biologických hodnot k nejcennějšímu peckovému ovoci, prospívají nervové soustavě, mají příznivý vliv na růst vlasů a nehtů, zpomalují proces předčasného stárnutí, pomáhají při obnově a harmonizaci ztrátě ostrosti zraku.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 1010kJ/241kcal |
| Tuky | 0,50g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,02g |
| Sacharidy | 62,60g |
| z toho cukry | 53,40g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 3,40g |
| Sůl | <0,01g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | GASTRO A VELKÁ BALENÍ |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 8595617905906 |
| Počet v balení: | 1 |
Pařížská trubička bez lepku Gofretka pistáciová (ruční výroba) - Gofre 50x40g (celý karton)
Do 3 dnů
2 184 Kč
BEZLEPKOVÁ MOUKA, cukr, řepkový tuk, VEJCE, SUŠENÉ MLÉKO, vanilka, SUŠENÁ SMETANA, MLÉČNÁ PISTÁCIOVÁ SMĚS TATRA
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
