Kypřící prášek bez fosfátu BIO - GASTRO 5kg

Přes 9000 výdejních míst
po celé ČR

Velký výběr
přes 14 000 produktů

Působíme už
od roku 2016
Související produkty
Lahůdkové droždí vločky - GASTRO 5kg
Vyprodáno
2 860 Kč
neaktivní pivovarské kvasnice
Detailní popis produktu
Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 1004kJ/235kcal |
| Tuky | 0g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0g |
| Sacharidy | 44,02g |
| z toho cukry | 0g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 0g |
| Sůl | 17,51g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | GASTRO A VELKÁ BALENÍ |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 8595617905814 |
| Počet v balení: | 1 |
Strouhanka hrachová - GASTRO 5kg
Do 3 dnů
625 Kč
hrách (žlutý, zelený) 80%, rýže bílá, sůl.
Mouka pohanková BIO - GASTRO 5kg
Do 3 dnů
775 Kč
pohanková mouka z mechanicky loupané pohanky BIO
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
