Agáve sirup BIO tmavý RAW - GASTRO 5000ml

Přes 9000 výdejních míst
po celé ČR

Velký výběr
přes 14 000 produktů

Působíme už
od roku 2016
Související produkty
Kus-kus kukuřičný - GASTRO 5kg
Do 3 dnů
825 Kč
Tepelně zpracovaná kukuřičná krupice
Ananas plátky slazené - GASTRO 5kg
Do 3 dnů
1 640 Kč
ananas, cukr, konzervant - OXID SIŘIČITÝ
Vločky kukuřičné instantní - GASTRO 5kg
Vyprodáno
344,50 Kč
termicky upravená kukuřice
Detailní popis produktu
Vhodné jako sladidlo do nápojů, moučníků, kaší atd.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 1302kj/311kcal |
| Tuky | 0g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0g |
| Sacharidy | 78,00g |
| z toho cukry | 77,00g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 0g |
| Sůl | 0g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | GASTRO A VELKÁ BALENÍ |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 8595617905050 |
| Počet v balení: | 1 |
Čokoláda hořká 60% - GASTRO 5kg
Do 3 dnů
2 775 Kč
Kakaová hmota, cukr, kakaové máslo, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, emulgátory (SÓJOVÝ lecitin, polyglycerolpolyricinoleát), vanilkový extrakt Bourbon Madagascar.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
