Čokoláda mléčná dětská s lentilkami - Severka 140g

Přes 9000 výdejních míst
po celé ČR

Velký výběr
přes 14 000 produktů

Působíme už
od roku 2016
Související produkty
Detailní popis produktu
Mléčná čokoláda s dražovanou čokoládou.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 2234kJ/535kcal |
| Tuky | 30,30g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 18,70g |
| Sacharidy | 57,90g |
| z toho cukry | 56,90g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 6,50g |
| Sůl | 0g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čokolády |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.14 kg |
| EAN: | 8595630500379 |
| Počet v balení: | 20 |
Čokoláda bílá 29% - Natural 250g
Do 3 dnů
130 Kč
Cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné MLÉKO, sušená SYROVÁTKA, LAKTÓZA, emulgátor - SÓJOVÝ lecitin a polyglycerolpolyricinoleát, vanilkový extrakt Bourbon Madagascar. Obsah...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
