Čokoláda hořká 70% s konopnými semínky - Carla 80g



Související produkty
Detailní popis produktu
Konopné semínko je zdrojem esenciálních polynenasycených mastných kyselin. Jejich vzájemný poměr v konopném semínku je 3:1, což se považuje z výživového hlediska za optimální. Konopné semínko je proto ideální složkou pro zdravou a vyváženou stravu. Vysoký obsah celkové tukuprosté kakaové sušiny (31,5 %) zvyšuje v čokoládě i obsah přírodních polyfenolů, které mají příznivé zdravotní antioxidační účinky.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 2362kJ/569kcal |
| Tuky | 41,00g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 23,00g |
| Sacharidy | 32,00g |
| z toho cukry | 26,00g |
| Vláknina | 12,00g |
| Bílkoviny | 11,00g |
| Sůl | 0,01g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čokolády |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| EAN: | 8595019697652 |
| Počet v balení: | 15 |
Složení polevy: cukr, plně hydrogenovaný rostlinný olej (palmový), demineralizovaná sušená SYROVÁTKA (MLÉKO), kakaový prášek (3,6 %), sušené odstředěné MLÉKO, emulgátor (SÓJOVÝ...
kakaová hmota, cukr, listy máty 7,7 %, lyofilizované ostružiny (sušené mrazem) 5,4 %, kakaové máslo, lyofilizované maliny 2,3 %, potahovací látka z akáciové gumy, emulgátor:...
Cukr 39,2%, sušené MLÉKO 18,5%, kakaové máslo 16,7%, kakaová hmota 9,3%, PEKANOVÉ ořechy 7,4%, PISTÁCIE 3,7%, lyofilizované jahody (sušené mrazem) 2,2%, kokos 2,2%, emulgátor:...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
