Pralinky Fiore z mléčné čokolády - Chocolady 130g

Přes 9000 výdejních míst
po celé ČR

Velký výběr
přes 14 000 produktů

Působíme už
od roku 2016
Související produkty
Detailní popis produktu
Pralinky z mléčné čokolády a mléčnou krémovou náplní v krásném dárkovém balení.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 2282 kJ/547 kcal |
| Tuky | 33g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 22g |
| Sacharidy | 58g |
| z toho cukry | 57g |
| Vláknina | 1,30g |
| Bílkoviny | 6g |
| Sůl | 0,17g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bonbóny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.13 kg |
| EAN: | 8588007280479 |
| Počet v balení: | 15 |
Akce
680 Kč
–11 %
599 Kč
Žvýkací bonbony Jelly Bean Gourmet Mix. Želé fazolky - směs ovocných želé bonbonů, 1.4kg
Bonbóny mléčné KÁVA - LEXUS 200g
Do 3 dnů
68,90 Kč
Kakaovo - mléčná poleva 55%: Cukr, plně hydrogenovaný rostlinný olej (palmový), demineralizovaná sušená SYROVÁTKA, kakaový prášek (3,6%), sušené MLÉKO (odtučněné), emulgátor...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
